Created with Sketch.

Apie Refor

UAB REFOR kolektyvas dažų srityje dirba nuo 1993 metų. Pagrindinė bendrovės specializacija yra medinių paviršių apsauga ir apdaila tiek viduje, tiek lauko sąlygomis.

VISKAS MEDIENAI: langams, durims, dailylentėms, tvoroms, medinėms konstrukcijoms, terasoms, lauko-sodo baldams, vaikų žaidimų aikštelėms ir t.t..

BENDROVĖ TIEKIA: Danijoje ir Suomijoje gaminamą impregnantą, gruntą, dažus, laką, terasų alyvą, medienos atbalinimo, dezinfekavimo, valymo priemones, specialius produktus medienos padengimui ir t.t..

PREKINIAI ŽENKLAI: BONDEX, GORI, TEKNOS.

PASLAUGOS atliekamos įmonės ceche:

– Pramoninis dailylenčių impregnavimas ir dažymas. Šią paslaugą atliekame jau daugiau nei 10 metų. Pajėgumai: iki 20000 kv/m per mėnesį.

– Medienos sendinimas – struktūravimas specialiomis moderniomis vokiškomis staklėmis. Grindims, lentelėms baldų detalėms ar panašiai (iki 600 mm pločio). Nuo labai švelnaus iki  gilaus „Rustika“ efekto. Pajėgumai apie 20000 kv/m per mėnesį.

KONSULTUOJAME: bendrovės specialistai konsultuoja ir pataria kaip apsaugoti ir padengti naujus medinius paviršius, kaip atlikti sisteminę priežiūrą, kaip renovuoti ir išsaugoti jau laiko paliestus.