Created with Sketch.

Dažai ir priežiūros priemonės medienai

UAB Refor – oficialus dažų gamintojo Teknos atstovas Lietuvoje.

Teknos dažai sukurti taip, kad Jūsų produktai gražiai atrodytų metų metus, būtų atsparūs įvairiems žalingiems veiksniams ir išlaikytų vertę. Pabrėžtina ir tai, kad juos patogu ir efektyvu naudoti – greita ir nesudėtinga, taikant bet kokį dažymo būdą.

Teknos dažai idealiai tinka mediniams / aliuminio langams ir durims, mediniams fasadams, sodo baldams, balkonams ir žaidimų aikštelių įrangai. Platus permatomų ir matinių spalvų pasirinkimas; visi dažai vienkomponenčiai, vandens pagrindo. Teknos produktai ir sistemos aprobuoti EN standarto, jie atitinka Europos aplinkos apsaugos standartus ir yra prižiūrimi vienos labiausiai patyrusių techninio aptarnavimo organizacijų Europoje.

Veiksmingas atsparumas drėgmei

Teknos dangų sistemos sukurtos taip, kad Jūsų produktai būtų gerai apsaugoti nuo drėgmės poveikio. Taikant tiek vakuuminį, tiek paviršinį apdorojimą, mediena yra visiškai apsaugota. Kiekvienas sistemos sluoksnis: nuo medienos apsauginių medžiagų iki paviršinių dangų, yra prisotintas fungicidais. Teknos medienos apsaugos sistemos ir combi gruntai aprobuoti EN 152 standarto (dėl mėlynųjų dėmių) ir EN 113 (dėl puvimo).

Geresnis sukibimas

Teknos dangų sistemos užtikrina geresnį sukibimą. Gruntai, tarpiniai sluoksniai ir paviršinės dangos pasižymi suderinamumo kriterijumi, aukščiausios kokybės rišikliais sukuriant aukštą galutinės dangos sistemos sinergiją.

Veiksmingas dėmių blokavimas

Specialiai sukurti Teknos Aqua ir GORI grupių produktai užtikrina puikų visų rūšių medienos, naudojamos išorės stalių gaminiams, rezultatą; apsaugo lapuočius nuo iškylančių dėmių ir spygliuočius nuo gumbų spalvos pakitimo. Šios vandens pagrindo izoliacinės priemonės nuo dėmėjimosi ir gumbų susidarymo sumažina matinių paviršinių dangų spalvų išblukimą.
Teknos dažai pašalina mikroputas, susiformavusias iš oro burbuliukų, kurie gali sproginėti ir padidinti drėgmės kiekį.

Minimalus skysčių pralaidumas

Derinant rišamąją technologiją su aukštos kokybės žaliavomis sukuriama patikima apsauga nuo vandens sukeliamos žalos. Naudojant Teknos priemones pašalinamos laikinos, drėgmės sukeltos kosmetinės problemos, pvz., baltos dėmės. Jųjų pagalba garantuojama efektyvi ilgalaikė apsauga nuo vandens.

Puikus drėgmės pralaidumas

Teknos dangos leidžia medienai kvėpuoti. O tai būtiniausia sąlyga užtikrinant geriausią langų ir durų būklę. Teknos mikroporų dangos sistema leidžia drėgmės pertekliui išgaruoti, palaikant medienos drėgmės pusiausvyrą visais sezonais ir sumažinant drėgmės kaupimąsi medienoje, kas sąlygoja mėlynųjų dėmių arba puvinio atsiradimą.

Kietumo ir elastingumo derinys

Išdžiūvę Teknos dažai suformuoja kietą, bet elastingą dangą. Jie įsiskverbia giliai į poras sudarydami apsauginį, lankstų skydą, atsparų skilinėjimams, atsirandantiems dėl natūralaus medienos judėjimo ir užtikrinantį paviršiaus vientisumą.

Puikus skaidrumas

Teknos skaidrios dangos būtent tokios ir yra – skaidrios. Išdžiūvę dažai suformuoja skaidrią plėvelę, išryškindami natūralias medienos linijas ir pabrėždami paviršiaus ypatybes.