Created with Sketch.

Dažai medienai

Renkantis tinkamiausią dangos sistemą mediniams langams ar durims, medienos aliuminio kompozitams, oranžerijoms, balkonams, mediniam fasadui arba sodo baldams, – užsukite į Teknos, čia rasite geriausią sprendimą.

Mediniai / aliuminio langai ir durys

Teknos dangos idealiai tinka medienos / aliuminio gaminiams. Dažų formulės kuriamos atsižvelgiant į medienos / aliuminio langų gamintojų reikalavimus dangos kietumui ir apsaugai nuo mėlynųjų dėmių bei paviršiaus pelėsio. Aukštos kokybės rišikliai padeda išvengti ryškaus dangų pageltimo ir spalvos išblukimo – pagrindinių baltos arba skaidrios paviršinės medinių / aliuminio produktų dangos sąlygų.

Medinis fasadas

Platus vienkomponenčių sistemų asortimentas, naudojamų purkšti, dažyti šepečiu ar su vakuumine dažymo įranga; skirtas pusgaminiams arba galutinio vartojimo produktams.

Sodo baldai ir balkonai

Teknos dažais, skirtais sodo baldams ir balkonams, galima dažyti bet kokį medienos pagrindą. Lanksčios plėvelės pagalba užtikrinamas natūralus judėjimas medienoje ir puikus horizontalių paviršių atsparumas oro sąlygoms.

Teknos dažų sistemos atitinka EN 927 standarto išorės medienos dangų ilgaamžiškumo reikalavimus.

Šiltnamiai

Medinių konstrukcijų šiltnamiai ar oranžerijos – tai namo pridėtinė vertė ir akcentas. Teknos paviršinių dangų matinių ir skaidrių spalvų paletės pagalba šiltnamiai ar oranžerijos statiniai susilielija į kitų statinių ir supančios aplinkos vienovę.

Teknos patirtis:

Didelė Teknos pramoninių dažų gamybos patirtis įgalina klientui siūlyti pilną dažų komplektą: miltelinius ir šlapius dažus metalo, aliuminio, taip pat PVC ir kompozitinių medžiagų paviršiams.

Paprasta naudoti:

Teknos dangos skirtos užtikrinti objekto ilgaamžiškumą, tačiau pagalvota ir apie patogumo kriterijų. Visų pirma, jis siejamas su gruntų įvairove. Gruntai sukurti atsižvelgiant į skirtingus gausybei medienos rūšių, taip pat lauko paviršiams skirtų produktų gamintojų naudojamoms kompozitinėms medžiagoms keliamus reikalavimus; pušis, ąžuolas, raudonmedis, Meranti, Sapele, Iroko, sukonstruoti gaminiai, chemiškai modifikuota mediena, HDF ir MDF. Nepriklausomai nuo gaminio rūšies ar konstrukcijos, Teknos Aqua ar GORI gruntas geriausiai atskleidžia jo savybes.

Teknos Aqua ir GORI grupės dažai taip pat pasižymi naudojimo patogumu. Produktai puikiai išsilieja, greitai džiūsta ir nesulimpa; tuo tarpu combi gruntų ir aukštų konstrukcijų sistemų pagalba sumažinamas procesų etapų skaičius, tuo pasiekiant geresnį našumą ir didesnį gamybos greitį, būtiną šiandienėje konkurencingoje aplinkoje.

Matiniai ir skaidrūs dažai gali būti tonuojami pagal specialius kliento pageidavimus.