Created with Sketch.

Pramoninis medienos gaminių dažymas

Dažniausiai užduodami klausimai apie pramoninį medienos dažymą:

Ar dažote kliento medieną?

Taip, kliento pristatytą medieną dažome. Svarbiausia, kad medienos drėgnumas neviršytų 18%.

Kokios rūšies medieną dažote?

Dažniausiai dažome gaminius iš eglės arba pušies medienos. Dažome gaminius iš maumedžio, ąžuolo, juodalksnio, uosio. Savo tiekiamų dažų asortimente turime eilę specifinių produktų, kurie yra skirti ir įvairiausių kitų-egzotinių rūšių medienos dažymui ar aliejavimui (kaip meranti ir t.t.)

Ar ji turi būti kažkaip specialiai paruošta?

Pagrindinis reikalavimas, kad medienos drėgmė neviršytų leidžiamo dažymui drėgnumo 18% ir būtų sveika – nepažeista grybelio. Pati medienos obliavimo ar išpjovimo kokybė, priklauso nuo kliento pasirinkimo. Kaip paviršius paruoštas, taip atrodys ir po nudažymo (jei yra iškritusių šakų, obliavimo defektų, ar kitų pažeidimų, jie liks matomi po nudažymo, tačiau apsaugantis dažų sluoksnis ant jų bus suformuotas).

Kaip Jums pristatyti medieną?

Medieną klientai gali pristatyti savo transportu arba transportą galime parūpinti mes. Svarbiausia, kad pristatymo laikas išanksto būtų suderintas su mumis.

Koks minimalus kiekis?

Dažomos produkcijos kiekis yra neribojamas. Tik kiekiams mažesniems nei 30 m², taikomas 30% didesnis paslaugos atlikimo įkainis (jei tai yra tęstinis projektas, kai ansčiau buvo dažytas tam tikras kiekis ir pritrūko nedidelio kiekio tada dažymas atliekamas už tą pačią kainą).

Kiek laiko užtrunka užsakymo vykdymas?

Paprastai jei medienos gaminiai yra pristatyti į mūsų cechą, užsakymą atiduodame per 1 savaitę, nepriklausomai ar tai būtų 50 m² ar 1000 m² . Mūsų cecho pajėgumas viršija 20 000 m² mėnesiui, lauke naudojamos lentelės nudažymui (t.y. pilnai impregnuota,gruntuota ir nudažyta).

Jei klientas neturi savo medienos, ar parduodate? Kokią?

Parduodame. Savo sandėlyje visada turime dažniausiai naudojamų profilių apdailai skirtų lentelių. Jei iškyla poreikis kitokio profilio ar kitokios medienos, bendradarbiaujame su eile lentpjūvių ir šią medieną klientams galime parūpinti gamintojų kainomis. Apdailinės lentelės yra iš šiaurinės (kareliškos) eglės.