UAB REFOR kolektyvas dažų srityje dirba nuo 1993 metų.

► Dažų, lakų, impregnantų medinių paviršių apsaugai ir apdailai tiekimas, pramoninių dažų metalui tiekimas, dažų ir dažymo sistemų parinkimas, produktų pritaikymas tiek darbui statybų sektoriuje, tiek medienos ar metalo pramonės įmonėse.

► Savo gamybiniame ceche atliekame pramoninį medienos gaminių dažymą, lakavimą, medinių paviršių sendinimą-šukavimą, patinavimą. Tai gali būti dailylentės, tvorų lentos, terasų lentos, konstrukcinė mediena, parketlentės, grindinės lentos ir t.t.

MEDIENAI  

Langams, durims, dailylentėms, tvoroms, medinėms konstrukcijoms, terasoms, lauko-sodo baldams, vaikų žaidimų aikštelėms, pavėsinėms, medinėms grindims, parketui  ir t.t..

METALUI

Statybinėms metalo konstrukcijoms, žemės ūkio technikai, įrengimams, priekaboms, transportui ir t.t..

LIETUVOJE ATSTOVAUJAME IR TIEKIAME

 SHERWIN-WILLIAMS – skysti ir milteliniai dažai metalui, 

GORI – medienos apsaugos ir priežiūros produktai,  

BONDEX –  medienos apsaugos ir priežiūros produktai,

MASQUELACK – industriniai dažai medienai – langų pramonei

RAKOLL – D3, D4 klijai medienai

PASLAUGOS ATLIEKAMOS ĮMONĖS CECHE

– Pramoninis impregnavimas ir dažymas (dailylentės, terasos, apvadai, grindjuostės, apdailinės plokštės…). Šią paslaugą atliekame jau daugiau nei 20 metų. Pajėgumas virš 20000 kv/m per mėnesį.

– Medienos sendinimas – struktūravimas . Grindims, lentelėms baldų detalėms ar panašiai (iki 600 mm pločio). Nuo labai švelnaus iki  gilaus „Rustika“ efekto. Pajėgumai apie 20000 kv/m per mėnesį.

KONSULTUOJAME

Bendrovės specialistai konsultuoja ir pataria kaip apsaugoti ir padengti naujus medinius ar metalinius paviršius, kaip atlikti sisteminę priežiūrą, kaip renovuoti ir išsaugoti jau laiko paliestus.